Nejčastější dotazy

Jak spárovat selfie tyč?

Spárování naší selfie tyče s telefonem je většinou snadné. Pokud máte mobil Samsung, přejděte do nastavení, potom do rozšířeného nastavení a zde změňte u položky Volume Key (Tlačítko hlasitosti) funkci jako spoušť fotoaparátu. U mobilů iPhone tohle potřeba není, spárování zde probíhá automaticky.

Další zařízení s OS Android fungují podobně jako Samsung, stačí nastavení tlačítka hlasitosti.

selfie-tyc-nastaveni-tlacitka

Jak funguje selfie tyč?

Propojení selfie tyče s mobilem probíhá přes kabel. Tento kabel potom přenese informaci, když stisknete tlačítko na selfie tyči a vydá mobil signál a ten pak vyfotí selfíčko.

Co když selfie tyč nefunguje?

Důvodů, proč selfie tyč nefunguje může být několik – špatně zasunutý konektor, nenastavení tlačítka hlasitosti v aplikaci fotoaparátu, mobil není kompatibilní anebo se selfie tyč cestou poškodila a nefunguje. Přesnější informace se dozvíte na stránce Nastavení selfie tyče s mobilem.

Jak rychle vám doručíme zboží?

Selfie tyčky odesíláme ve většině případů v den přijetí objednávky. Pokud je ovšem objednávka na večer, odesíláme zboží druhý den a hned v následující den je zboží u vás doma. Většinou je ale odeslání (a často i doručení selfie tyče) do 24 hodin.

Jak posíláme selfie tyče a kolik zaplatíte?

Všechny balíčky posíláme Českou poštou. V 99 % případů doručuje naše selfie tyče do 24 hodin. Platba probíhá v hotovosti na dobírku, zaplatíte doručovateli balíčku nebo na pobočce pošty.

Kolik stojí poštovné, balné, dobírka…?

U nás platíte pouze za selfie tyč a dopravu, všechny ostatní služby máte zdarma. Neplatíte tedy žádné peníze za balné a podobně.