Magnetický držák mobilu

Sleva!

399 

SKLADEM

Popis

Magnetický držák mobilu do auta - černýDíky našemu magnetickému držáku, který je určen nejen pro telefony Samsung, můžete za jízdy na palubní desce auta pohodlně sledovat zapnutou GPS navigaci. Náš prodáváný magnetický držák má velmi silný magnet a Váš přístroj bez problému udrží. Držáku navíc ani nevadí otřesy, zpomalovací prahy a jiné nerovnosti na vozovce. Použitý magnet ani destička nepoškodí mobilní telefon. Naším magnetickým držákem lze libovolně otáčet do stran a díky tomu si můžete mobil libovolně naklonit na požadovaný vyhovující úhel.

Magnetický držák do auta s mobile

Přinášíme revoluční a praktický magnetický držák na telefon do auta. Tento magnetický držák Vám poslouží pro snadné a rychlé upevnění přístroje jako je telefon, GPS navigace přímo na palubní desku Vašeho automobilu. Držák snadno udrží telefon nebo jiné menší zařízení.

Jednoduché ale kvalitní zpracování magnetického držáku zajistí, že Váš vůz se bude pyšnit stylovým doplňkem, který ohromí nejen Vaše spolucestující, ale i Vás osobně.

Výhody:

Magnetický držák do auta s mobilem

  • malé rozměry
  • rychlá a jednoduchá instalace
  • nebrání ve výhledu
  • možnost volby umístění
  • variabilní náklon
  • stylové zpracování

 

Barevné provedení: černá

Univerzální magnetický držák do auta

Návod na magnetický držák:

Instalace našeho magnetického držáku je hračka. Jeho uchycení je otázkou několika minut. Držák stačí uchytit přiloženou nálepkou na palubní desku automobilu. Na zadní kryt mobilu umístíte magnet. Pak už jen stačí připevnit mobilní přístroj k držáku a telefon je uchycen. Pokud si nevíte rady jak magnetický držák uchytit, postupujte podle obrázkového návodu níže.

Přichycení magnetické destičky na mobil:

Připevnění držáku v automobilu:


Magnetický držák mobilu do auta je kompatibilní nejen s mobilním telefonem Samsung, ale i se všemi dalšími mobilními telefony jako jsou například iPhone, LG, HTC, Lenovo, Huawei, Sony, BenQ, Alcatel, Acer, Nokia, Coolpad, Honor, Xiaomi a další.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.