Selfie tyč pro Samsung růžová

Sleva!

299 

SKLADEM

Výhody této selfie tyče:

  • můžete používat ihned, nestahujete žádné aplikace
  • funguje na každém mobilu Samsung
  • praktická velikost – jen 13 cm ve složené verzi
  • propojení kabelem, focení tlačítkem na tyči

Balení obsahuje teleskopickou selfie tyč s tlačítkem a návod v češtině.

Katalogové číslo: růžová Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Pořídili jste si nový mobil a hledáte vhodnou selfie tyčku, která bude s vaším mobilem na 100 % fungovat? Pokud máte některý z mobilů značky Samsung, potom vám můžeme nabídnout naše selfie tyče ve 4 různých barvách, které k vašemu Samsungu připojíte naprosto snadno.
Focení selfíček je dnes velmi oblíbené nejen u turistů, ale i v běžném životě. Na focení selfíčka z dálky vám sice postačí i ta nejlevnější selfie tyčka ze Slevomatu, ovšem tyhle tyče zrovna nepatří držáky, s nejhezčím provedením a často je zde i problém s funkčností.

Naše selfie tyče jsou ovšem už na první pohled jiné. Zaměřujeme se na elegantní design a proto je uchycení mobilu v bílé barvě, která krásně kontrastuje s růžovým držákem teleskopické tyče.

Selfie tyč je z větší části vyrobena z plastu, díky čemuž je extra lehká, ale zároveň něco vydrží. Nemusíte se rozhodně bát toho, že vám při první pádu přestane fungovat.

Naše selfie tyče jsou kompatibilní se všemi Samsungy, ale fungují i na dalších zařízeních, například na iPhone, Huawei nebo Xiaomi.

Připojení a spárování selfie tyče probíhá velmi jednoduše. Umístíte mobil do držáku a přitáhnete ho pružinkami a držáky. Poté připojíte kabel selfie tyčky do konektoru na sluchátka.

V případě, že se tyč sama nespáruje je potřeba ještě poslední věc. Přejít do podrobnějšího nastavení vašeho fotoaparátu v mobilu a zde nastavit vlastnost pro tlačítko hlasitosti (Volume key) tak, aby při aktivaci tlačítka došlo k vyfocení fotky. Přesné nastavení najdete v návodu, který vám pošleme spolu se selfie tyčkou.

Proč nakoupit u nás?

Naše internetová prodejna se zaměřuje výhradně na prodej selfie tyčí a máme tedy opravdu otestované, že selfie tyče na Samsung fungují.

  • doručení do 24 hodin
  • funkčnost každé selfie tyče ručně testujeme
  • výhodné poštovné
  • rychlé a bezproblémové reklamace

 

Dokážeme vám taky poradit a v případě, že se vám tyč nebude líbit nebo bude problém s funkčností je samozřejmě možné okamžité vrácení peněz a bezproblémová reklamace. Každou selfie tyč před odesláním testujeme, ale v případě, že by vám selfie tyč nefungovala vrátíme vám peníze.

Další užitečné informace:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.