Selfie tyč pro Samsung černá

Sleva!

299 

Výhody této selfie tyče:

  • můžete používat ihned, nestahujete žádné aplikace
  • funguje na každém mobilu Samsung
  • praktická velikost – jen 20 cm ve složené verzi
  • propojení kabelem, focení tlačítkem na tyči

Balení obsahuje teleskopickou selfie tyč s tlačítkem a návod v češtině.

Není skladem

Popis

Selfie tyč už dávno nepatří mezi věci, které by u nás nikdo neznal. Ve velkých městech se držáky na mobil, díky kterým můžete fotit selfíčka, setkáte skoro na každém kroku a to nejen u turistů z Asie. Selfie tyče dnes můžete totiž využívat kdykoliv, ať už jste na výletě, na párty anebo třeba na rodinné oslavě.

Jaké má výhody focení se selfie tyčkou?

Možná by vás to na první pohled nenapadlo, ale focení se selfie tyčkou je opravdu mnohem lepší. Díky teleskopickému držáku si můžete nastavit přesnou vzdálenost, ze které chcete být vyfocení a nemusíte tak hledat, někoho kdo vás vyfotí anebo místo, kam položíte váš mobil.

Naše selfie tyče můžete roztáhnout až na do délky 80 centimetrů, díky čemuž se vám zvětší prostor, který na selfíčku vyfotíte. Můžete tak zachytit vaši skupinu přátel na diskotéce, celou rodinu na oslavě narozenin anebo krásy přírody na vašem výletě.

Jakmile selfíčko vyfotíte, snadno tyčku stáhnete do složeného stavu, kdy zabírá opravdu minimum místa. Délka při složeném stavu je jen asi 20 centimetrů. Velkou výhodou naší selfie tyče je to, že se připojuje kabelem a nepotřebujete tak žádnou nabíječku, baterie anebo například tlačítko na bluetooth.

Selfie tyč prostě kdykoliv připojíte kabelem k mobilu. Kabel zasunete do mobilu na sluchátka – tenhle konektor má opravdu každý smartphone a rozhodně i každý Samsung. Potom už stačí jen nastavit, aby fotoaparát mobilu fotil po aktivaci tlačítka hlasitosti a můžete fotit selfíčka.

Držák mobilu funguje opravdu dobře a nemusíte se obávat, že by vám mobil vypadl. Uchycení je pomocí pružinek, které stáhnout mobil k držáku a ten se tak ani nepohne. Nehrozí tedy žádné výkyvy při focení vašich selfíček.

Proč nakoupit u nás?

Naše internetová prodejna se zaměřuje výhradně na prodej selfie tyčí a máme tedy opravdu otestované, že selfie tyče na Samsung fungují.

  • doručení do 24 hodin
  • funkčnost každé selfie tyče ručně testujeme
  • výhodné poštovné
  • rychlé a bezproblémové reklamace

 

Dokážeme vám taky poradit a v případě, že se vám tyč nebude líbit nebo bude problém s funkčností je samozřejmě možné okamžité vrácení peněz a bezproblémová reklamace. Každou selfie tyč před odesláním testujeme, ale v případě, že by vám selfie tyč nefungovala vám vrátíme peníze i za poštovné.

Další užitečné informace:

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.