Selfie tyč pro Samsung modrá

Sleva!

299 

SKLADEM

Výhody této selfie tyče:

  • můžete používat ihned, nestahujete žádné aplikace
  • funguje na každém mobilu Samsung
  • praktická velikost – jen 13 cm ve složené verzi
  • propojení kabelem, focení tlačítkem na tyči

Balení obsahuje teleskopickou selfie tyč s tlačítkem a návod v češtině.

Popis

Chystáš se na výlet do přírody anebo na prohlídku památek? Nebo prostě jen rád/a fotíš selfíčka a potřebuješ vychytávku, se kterou se ti bude fotit líp?

Určitě si už slyšela o selfie tyčkách, které můžeš dneska vidět v ulicích každého většího města. Selfie tyče jsou poslední dobou
velmi oblíbené, i když mnoho lidí nechápe proč. I my jsme patřili mezi skeptiky, ale jakmile se nám dostali selfie tyče do rukou, změnili jsme názor.

Focení se selfie tyčí je lepší hned v několika ohledech. Díky tomu, že ji můžete natáhnout až na 70 centimetrů se opravdu hodně zvětší prostor, který můžete na selfíčku vyfotit.

Tohle ocení hlavně ti, kteří za sebou mají krásné panorama a chtějí zachytit svoje selfíčko co nejvíc autenticky.

Selfie tyčka se hodí ale třeba i na focení při párty nebo oslavě. Větší selfíčko umožní nacpat do fotky plno lidí, třeba celou vaši rodinu, nebo partu se kterou trávíte čas.

Selfie tyč má ve složeném stavu pouhých 13 centimetrů, takže ji bez problémů schováte do kapsy nebo do kabelky.

Samozřejmě funguje bez bateriíí, nabíjení a externího zdroje napájení, takže ji jen stačí připojit k vašemu Samsungu a můžete fotit. Selfie tyč ti bude fungovat na každém Samsungu, ať už máš nový model Samsungu J5 nebo třeba úplně nejlevnější Samsung Galaxy Prime Core.

Propojení kabelem

Selfie tyč k tvému Samsungu připojíš úplně jednoduše k kabelem, který připojíš do konektoru jack na sluchátka. Tlačítkem (spouští na tyči) potom fotíš selfíčka. Občas je potřeba tlačítko podržet, protože foťák mobilu zaostřuje, ale většinou proběhne focení okamžitě.

Proč nakoupit u nás?

Naše internetová prodejna se zaměřuje výhradně na prodej selfie tyčí a máme tedy opravdu otestované, že selfie tyče na Samsung fungují.

  • doručení do 24 hodin
  • funkčnost každé selfie tyče ručně testujeme
  • výhodné poštovné
  • rychlé a bezproblémové reklamace

 

Dokážeme vám taky poradit a v případě, že se vám tyč nebude líbit nebo bude problém s funkčností je samozřejmě možné okamžité vrácení peněz a bezproblémová reklamace. Každou selfie tyč před odesláním testujeme, ale v případě, že by vám selfie tyč nefungovala vrátíme vám peníze.

Další užitečné informace:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.