Selfie tyč pro Samsung žlutá

Sleva!

299 

SKLADEM

Výhody této selfie tyče:

  • můžete používat ihned, nestahujete žádné aplikace
  • funguje na každém mobilu Samsung
  • praktická velikost – jen 20 cm ve složené verzi

Balení obsahuje teleskopickou selfie tyč s tlačítkem a návod v češtině.

Katalogové číslo: zelená-1 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Chystáš se na výlet do přírody anebo na prohlídku památek? Nebo prostě jen rád/a fotíš selfíčka a potřebuješ vychytávku, se kterou se ti bude fotit líp?

Určitě si už slyšela o selfie tyčkách, které můžeš dneska vidět v ulicích každého většího města. Selfie tyče jsou poslední dobou velmi oblíbené, i když mnoho lidí nechápe proč. I my jsme patřili mezi skeptiky, ale jakmile se nám dostali selfie tyče do rukou, změnili jsme názor.

Jaké má výhody focení se selfie tyčkou?

Možná by vás to na první pohled nenapadlo, ale focení se selfie tyčkou je opravdu mnohem lepší. Díky teleskopickému držáku si můžete nastavit přesnou vzdálenost, ze které chcete být vyfocení a nemusíte tak hledat, někoho kdo vás vyfotí anebo místo, kam položíte váš mobil.

Naše selfie tyče můžete roztáhnout až na do délky 80 centimetrů, díky čemuž se vám zvětší prostor, který na selfíčku vyfotíte. Můžete tak zachytit vaši skupinu přátel na diskotéce, celou rodinu na oslavě narozenin anebo krásy přírody na vašem výletě.

Jakmile selfíčko vyfotíte, snadno tyčku stáhnete do složeného stavu, kdy zabírá opravdu minimum místa. Délka při složeném stavu je jen asi 20 centimetrů. Velkou výhodou naší selfie tyče je to, že se připojuje kabelem a nepotřebujete tak žádnou nabíječku, baterie anebo například tlačítko na bluetooth.

Pro selfie tyč na bluetooth klikněte zde.

Selfie tyč prostě kdykoliv připojíte kabelem k mobilu. Kabel zasunete do mobilu na sluchátka – tenhle konektor má opravdu každý smartphone a rozhodně i každý Samsung. Potom už stačí jen nastavit, aby fotoaparát mobilu fotil po aktivaci tlačítka hlasitosti a můžete fotit selfíčka.

Samozřejmě funguje bez bateriíí, nabíjení a externího zdroje napájení, takže ji jen stačí připojit k vašemu Samsungu a můžete fotit.

Selfie tyč ti bude fungovat na každém Samsungu, ať už máš nový model Samsungu J5 nebo třeba úplně nejlevnější Samsung Galaxy Prime Core.

Držák mobilu funguje opravdu dobře a nemusíte se obávat, že by vám mobil vypadl. Uchycení je pomocí pružinek, které stáhnout mobil k držáku a ten se tak ani nepohne. Nehrozí tedy žádné výkyvy při focení vašich selfíček.

Proč nakoupit u nás?

Naše internetová prodejna se zaměřuje výhradně na prodej selfie tyčí a máme tedy opravdu otestované, že selfie tyče na Samsung fungují.

  • doručení do 24 hodin
  • funkčnost každé selfie tyče ručně testujeme
  • výhodné poštovné
  • rychlé a bezproblémové reklamace

Dokážeme vám taky poradit a v případě, že se vám tyč nebude líbit nebo bude problém s funkčností je samozřejmě možné okamžité vrácení peněz a bezproblémová reklamace. Každou selfie tyč před odesláním testujeme, ale v případě, že by vám selfie tyč nefungovala vrátíme vám peníze.

Další užitečné informace:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.